Nantes – Brest – 22.09.2021 19:00

Ve středu se odehraje 7. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se v 19:00 spolu střetnou Brest a Nantes. V tomto utkání se střetne desátý s osmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé tři body.

Předzápasová analýza Nantes proti Brestu

Ve středu se odehraje 7. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se v 19:00 spolu střetnou Brest a Nantes. Svěřenci domácího trenéra Antoine Kombouarého jsou aktuálně na desátém místě ligové tabulky, hosté okupují osmnáctou pozici. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Nantes 1:4.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci Francouzské Ligue 1

V posledním ligovém kole hráči Nantes vyhráli s Angers, naopak hosté z Brestu remizovali s Clermontem, byla to již druhá remíza v řadě. Nejlepším střelcem Nantes je Ludovic Blas se třemi brankami. V týmu hostů z Brestu je nejlepším zakončovatelem Irvin Cardona se dvěma góly. Hráči Nantes v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hosté z Brestu venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už tři zápasy. Nantes není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 0,7 góly na zápas. Také Brest na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Nantes ze šesti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelilo žádný gól, Brest neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Nantes10621377:6
Brest18604247:11

Hosté mají sérii remíz v posledních dvou zápasech. Oba týmy nejsou příliš produktivní, je pravděpodobné, že v zápase nepadne víc než 3 branky.

Dobré vědět:

  • Brest má serii 2 remíz v řadě
  • V 3 z posledních 5 zápasů Nantes nevstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • V 5 z posledních 5 zápasů Brest vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Brest remizoval v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Nantes udrželo čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • Brest udržel čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • V 3 z posledních pěti zápasů Nantes nevstřelilo branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních pěti zápasů Brest nevstřelil branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *