Nantes – Nimes – 14.03.2020 20:00

V sobotu se odehraje 29. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se ve 20:00 spolu střetnou Nimes a Nantes. V tomto utkání se střetne třináctý s osmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok deset bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stade des Costières a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Nantes 0:1. V posledním ligovém kole hráči Nantes prohráli s Angers, jde již o jejich druhou prohru v řadě, stejně tak hosté z Nimes prohráli, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o třetí v řadě. Nejlepším střelcem Nantes je Moses Simon s pěti brankami. V týmu hostů z Nimes je nejlepším zakončovatelem Romain Philippoteaux s pěti góly. Hráči Nantes v této sezóně vyhráli šest ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Nimes venku uhráli jednu výhru ze čtrnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Nantes vstřelilo na domácím hřišti průměrně 0,8 góly v jednom zápase. Hosté z Nimes na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,9 branky. Domácí Nantes v tomto ročníku odehrálo devět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Nimes odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hostující Nimes má nelichotivou sérii tří porážek v řadě. Domácím se nedaří a v posledních dvou zápasech padli. Oba týmy nejsou příliš produktivní, je pravděpodobné, že v zápase nepadne víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz