Neapol – AS Řím – 29.11.2020 20:45

Italská Serie A má na programu 9. kolo, ve kterém v neděli ve 20:45 hostí Neapol tým AS Řím. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté drží třetí příčku. Minulé měření sil na Stadio San Paolo ovládli domácí hráči Neapole 2:1. Neapol v minulém ligovém kole hrála proti Milánu a ztratila všechny body. Oproti tomu klub z AS Řím získal s Parmou tři body a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu Neapole vsítil Hirving Lozano, v barvách AS Řím dal nejvíc branek Henrik Mkhitaryan. Hráči Neapole v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči AS Řím na venkovních hřištích vyhráli dva ze čtyř zápasů. AS Řím není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,8 branek na venkovní zápas, Neapol ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,8 branky na zápas. Neapol z osmi zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelila žádný gól, AS Řím neskóroval v jednom zápase. Defenziva hostujícího AS Řím není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední tři zápasy v řadě. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,8 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz