Nimes – Reims 11.01.2020 20:00

V sobotu se odehraje 20. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se ve 20:00 spolu střetnou Reims a Nimes. Domácí tým Nimes je aktuálně s dvanácti body na devatenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o třináct příček výš na šesté pozici, když získali osmadvacet bodů. Nimes v minulém ligovém kole hrálo proti Olympiku a ztratilo všechny body, domácí jsou bez formy a jde už o čtvrtou prohru za sebou. Oproti tomu klub z Reimsu remizoval s Lyonem a ztratil dva body. Nejvíc branek v dresu Nimes vsítil Renaud Ripart, v barvách Reimsu dal nejvíc branek Boulaye Dia. Hostující Reims na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál čtyři zápasy, domácí Nimes na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jen dva zápasy. V této ligové sezóně domácí Nimes vstřelilo na domácím hřišti průměrně 0,9 góly v jednom zápase. Hosté z Reimsu na venkovních hřištích průměrně vstřelili také 0,9 branky. Nimes z osmnácti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelilo žádný gól, Reims neskóroval v sedmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,6 branky na zápas. ‌Domácí tým Nimes prohrál v posledních čtyřech zápasech. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 13 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz