Olomouc – Jablonec – 22.12.2020 15:00

Olomouc přivítá v úterý v 15:00 v rámci 14. kola 1. české fotbalové ligy na Andrově stadionu Jablonec. V tomto utkání se střetne čtvrtý s třetím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtyři body. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Olomouce, skončil zápas nerozhodně 1:1. Olomouci se v posledním ligovém kole proti Ostravě ne úplně dařilo, když ztratila remízou dva body, stejným výsledkem skončilo pro domácí i předchozích pět utkání. Hostující Jablonec naopak získal maximum bodů s Českými Budějovicemi. Nejlepším střelcem Olomouce je David Houska se třemi brankami. V týmu hostů z Jablonce je nejlepším zakončovatelem Ivan Schranz se šesti góly. Hostující Jablonec na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Olomouc na svém stadionu v této sezóně vyhrála tři zápasy. Olomouc je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 1,8 góly na zápas. Také Jablonec na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,5 branky na utkání. Domácí Olomouc v tomto ročníku odehrála jen dva zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Jablonce také odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Domácí tým Olomouce remizoval v posledních pěti zápasech. Hostujícím hráčům se v posledních zápasech daří výrazně lépe než domácím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz