Olomouc – Teplice – 23.06.2020 17:30

1. česká fotbalová liga má na programu 2. kolo nadstavbové části skupiny o záchranu, ve kterém v úterý v 17:30 hostí Olomouc tým Teplic. V tomto utkání se střetne vedoucí tým s druhým týmem tabulky nadstavbové části o udržení, domácí mají v tabulce náskok pouhé dva body. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Olomouce 1:3. V posledním ligovém kole olomoučtí hráči prohráli s Příbramí, jde již o jejich druhou prohru v řadě, naopak hosté z Teplic vyhráli s Karvinou, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Olomouc Jakub Plšek se sedmi góly a za Teplice Jakub Řezníček, který se trefil devětkrát. Hostující Teplice na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály jen dva zápasy, domácí Olomouc na svém stadionu v této sezóně vyhrála pět zápasů. Teplice nejsou příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelily hostitelům 0,6 branek na venkovní zápas, Olomouc ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Domácí Olomouc v tomto ročníku odehrála osm zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Teplic také odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz