Opava – Boleslav – 12.12.2020 14:00

Další, v pořadí již 11. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Opavou a Boleslaví, které se odehraje v sobotu od 14:00 na Městském stadionu Opava. V tomto utkání se střetne poslední s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé tři body. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Opavy a zápas ovládli domácí z Opavy 1:0. V posledním ligovém kole opavští hráči prohráli s Ostravou, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už čtvrtá prohra za sebou, stejně tak hosté z Boleslavi prohráli, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Opavy je Karol Mondek, který dal dva góly, za Boleslav se dvakrát prosadil Aleksei Tataev. Hráči Opavy v této sezóně vyhráli jeden z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Boleslavi na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už pět pokusů. Opava v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně jen 0,8 branky na zápas, Boleslav zaznamenala na venkovních hřištích průměrně pouze 0,4 zásahu. Domácí Opava v tomto ročníku odehrála tři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Boleslavi odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili už čtyři prohry v řadě. Opavě se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Boleslavi zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz