Opava – České Budějovice – 14.06.2020 17:00

Ve třicátém kole 1. české fotbalové ligy se spolu v neděli na Městském stadionu Opava od 17:00 utkají Opava a České Budějovice. Domácí tým Opavy je aktuálně s dvaceti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o devět příček výš na sedmé pozici, když získali třiačtyřicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Opavy 0:1. V posledním ligovém kole opavští hráči prohráli se Spartou, naopak hosté z Českých Budějovic vyhráli s Teplicemi. Nejlepšími zakončovateli jsou za Opavu Rene Dedic se čtyřmi góly a za České Budějovice Ivan Schranz, který se trefil devětkrát. Hostující České Budějovice na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály pět zápasů, domácí Opava na svém stadionu v této sezóně vyhrála jen tři zápasy. České Budějovice nejsou příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelily hostitelům 1,6 branek na venkovní zápas, Opava má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,6 branky na zápas. Domácí Opava v tomto ročníku odehrála ovšem sedmnáct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Českých Budějovic odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Domácí Opava má na svém stadionu průměr 0,6 vstřelené branky na utkání, hosté mají lepší průměr 1,6 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz