Opava – Karviná – 27.05.2020 18:00

1. česká fotbalová liga má na programu 25. kolo, ve kterém ve středu v 18:00 hostí Opava tým Karviné. Svěřenci domácího trenéra Jiřího Balcárka jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují třináctou pozici. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. V posledním ligovém kole opavští hráči prohráli s Libercem, naopak hosté z Karviné vyhráli s Příbramí. Nejlepšími zakončovateli jsou za Opavu Rene Dedic se čtyřmi góly a za Karvinou Vojtěch Smrž, který se trefil třikrát. Hráči Opavy v této sezóně vyhráli tři z jedenácti domácích zápasů. Hosté z Karviné venku uhráli dvě výhry ze dvanácti zápasů. Opava v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně jen 0,6 branky na zápas, Karviná zaznamenala na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. Opava ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně ve čtrnácti nevstřelila žádný gól, Karviná neskórovala ve třinácti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Opavě se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Karviné zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz