Opava – Olomouc – 04.07.2020 17:00

Opava přivítá v sobotu v 17:00 v rámci 4. kola nadstavbové části skupiny o záchranu 1. české fotbalové ligy na Městském stadionu Opava Olomouc. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na pátém místě tabulky nadstavbové části o záchranu, hosté tabulce nadstavbové části o záchranu vévodí. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Opavy, skončil zápas výhrou domácí Opavy 2:1. Opava v minulém ligovém kole hrála proti Příbrami a ztratila remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Oproti tomu klub z Olomouce získal s Karvinou tři body. Nejvíc branek v dresu Opavy vsítil Rene Dedic, v barvách Olomouce dal nejvíc branek Lukáš Juliš. Hostující Olomouc na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen tři zápasy, domácí Opava na svém stadionu v této sezóně vyhrála čtyři zápasy. Olomouc není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Opava má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,6 branky na zápas. Domácí Opava v tomto ročníku odehrála ovšem devatenáct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Olomouce odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Olomouce není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Opavě se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Olomouce zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz