Opava – Příbram – 28.06.2020 14:30

1. česká fotbalová liga má na programu 3. kolo nadstavbové části skupiny o záchranu, ve kterém v neděli ve 14:30 hostí Opava tým Příbrami. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na pátém místě tabulky nadstavbové části o záchranu, hosté drží šestou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 0:0 dělbou bodů. Opava v minulém ligovém kole hrála proti Karviné a ztratila remízou dva body. Oproti tomu klub z Příbrami vyšel z posledního utkání proti Zlínu naprázdno. Nejlepšími zakončovateli jsou za Opavu Rene Dedic se čtyřmi góly a za Příbram Michal Škoda, který se trefil sedmkrát. Hostující Příbram na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen jeden zápas, domácí Opava na svém stadionu v této sezóně vyhrála čtyři zápasy. V této ligové sezóně domácí Opava vstřelila na domácím hřišti průměrně 0,7 góly v jednom zápase. Hosté z Příbrami na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,3 branky. Domácí Opava v tomto ročníku odehrála ovšem osmnáct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Příbrami odehrál jednadvacet zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz