Opava – Karviná – 14.03.2020 14:30

Další, v pořadí již 25. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Opavou a Karvinou, které se odehraje v sobotu od 14:30 na Městském stadionu Opava. V tomto utkání se střetne patnáctý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok šest bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Městském stadionu Karviná a utkání skončilo remízou 1:1. Opavě se v posledním ligovém kole proti Liberci nedařilo, když ztratila tři body. Hostující Karviná naopak získala maximum bodů s Příbramí. Snajperem v týmu Opavy je Rene Dedic, který dal čtyři góly, za Karvinou se třikrát prosadil Vojtěch Smrž. Hráči Opavy v této sezóně vyhráli tři z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Karviné na venkovních hřištích vyhráli dva ze dvanácti zápasů. Opava není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 0,6 góly na zápas. Také Karviná na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Opava ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně ve čtrnácti nevstřelila žádný gól, Karviná neskórovala ve třinácti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz