Osasuna – Celta – 04.10.2020 12:00

V neděli se odehraje 5. kolo Španělské LaLigy, ve kterém se ve 12:00 spolu střetnou Celta a Osasuna. Domácí tým Osasuny je aktuálně se třemi body na čtrnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky výš na jedenácté pozici, když získali pět bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Osasuny, skončilo výhrou domácích 2:1. V posledním ligovém kole hráči Osasuny prohráli s Levante, jde již o jejich druhou prohru v řadě, stejně tak hosté ze Celty prohráli s FC Barcelonou. Nejvíc branek v dresu Osasuny vsítil Adrián López Álvarez, v barvách Celty dal nejvíc branek Iago Aspas. Hráči Osasuny v této sezóně nevyhráli žádný z jednoho domácího zápasu. Hosté ze Celty venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen dva zápasy. Celta není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,5 branek na venkovní zápas, Osasuna ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Osasuna v tomto ročníku odehrála jeden zápas, ve kterém nevstřelila žádnou branku, hostující tým Celty odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Celty není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Domácí tým Osasuny prohrál v posledních dvou zápasech. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz