Ostrava – Bohemians – 11.12.2020 18:30

V jedenáctém kole 1. české fotbalové ligy se spolu v pátek ve Vítkovicích od 18:30 utkají Ostrava a Bohemians. Domácí tým Ostravy je aktuálně s jedenácti body na dvanácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na třinácté pozici, když získali jedenáct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Ostravy 0:2. Ostrava v minulém ligovém kole hrála proti Opavě a získala maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Oproti tomu klub z Bohemians vyšel z posledního utkání proti Jablonci naprázdno. Snajperem v týmu Ostravy je Tomáš Zajíc, který dal tři góly, za Bohemians se dvakrát prosadil Lukáš Hůlka. Hráči Ostravy v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hosté z Bohemians venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už pět zápasů. V této ligové sezóně domácí Ostrava vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,7 góly v jednom zápase. Hosté z Bohemians na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,6 branky. Domácí Ostrava v tomto ročníku odehrála tři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Bohemians odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli. Domácí Ostrava má na domácím hřišti průměr 1,7 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,6 branky na venkovní zápas, Ostrava v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz