Ostrava – Liberec – 29.11.2020 14:00

Dohrávka odloženého zápasu devátého kola 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Ostravou a Libercem, které se odehraje v neděli od 14:00 ve Vítkovicích. Oba týmy dělí v tabulce sedm příček, domácí jsou aktuálně na třináctém místě ligové tabulky, hosté drží šestou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu U Nisy a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Liberce 2:1. Ostravě se v posledním ligovém kole proti Příbrami dařilo a brala plný počet bodů. Hostující Liberec naopak ztratil všechny body s Jabloncem. Snajperem v týmu Ostravy je Tomáš Zajíc, který dal tři góly, za Liberec se čtyřikrát prosadil John Mosquera. Hráči Ostravy v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hosté z Liberce venku uhráli dvě výhry ze čtyř zápasů. V této ligové sezóně domácí Ostrava vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,7 góly v jednom zápase. Hosté z Liberce na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Domácí Ostrava v tomto ročníku odehrála ovšem tři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Liberce odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Liberce není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. Domácí Ostrava má na domácím hřišti průměr 1,7 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 1 branku na venkovní zápas, Ostrava v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz