Ostrava – Plzeň – 05.07.2020 17:00

V neděli se odehraje 4. kolo nadstavbové části skupiny o titul 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 17:00 spolu střetnou Plzeň a Ostrava. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na šestém místě tabulky nadstavbové části o titul, hosté drží druhou příčku. Minulé měření sil ve Vítkovicích vyhráli hosté z Plzně 0:2. V minulém kole hostující plzeňští hráči získali maximum bodů se Spartou. Naopak domácí Ostrava prohrála s Libercem, domácí jsou bez formy a jde už o třetí prohru za sebou. Nejlepším střelcem Ostravy je Nemanja Kuzmanovič s osmi brankami. V týmu hostů z Plzně je nejlepším zakončovatelem Michal Krmenčík s deseti góly. Hráči Ostravy v této sezóně vyhráli šest ze šestnácti domácích zápasů. Hostující hráči Plzně na venkovních hřištích vyhráli osm ze šestnácti zápasů. Plzeň není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Ostrava ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,8 branky na zápas. Ostrava ze třiatřiceti zápasů v této sezóně v deseti nevstřelila žádný gól, Plzeň naopak neskórovala jen v pěti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,7 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních třech zápasech sérii porážek. Hosté z Plzně mají v posledních utkáních lepší formu než domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz