Paderborn – Dortmund – 31.05.2020 18:00

V neděli nás čeká 29. kolo Bundesligy a v něm se o body utkají Paderborn a Dortmund. Oba týmy dělí v tabulce šestnáct příček, domácí jsou v tabulce poslední, hosté drží druhou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 3:3 dělbou bodů. V minulém kole hostující dortmundští hráči ztratili všechny body s Bayernem. Naopak domácí Paderborn remizoval s Augsburgem, remízovým výsledkem skončila pro domácí i předchozí tři utkání. Nejlepším střelcem Paderbornu je Streli Mamba s pěti brankami. V týmu hostů z Dortmundu je nejlepším zakončovatelem Jadon Sancho se čtrnácti góly. Hráči Paderbornu v této sezóně vyhráli dva ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Dortmundu venku uhráli sedm výher ze čtrnácti zápasů. Dortmund je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2,1 branek na venkovní zápas, Paderborn má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,3 branky na zápas. Paderborn z osmadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelil žádný gól, Dortmund neskóroval ve třech zápasech. Defenziva hostujícího Dortmundu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,0 gólu na zápas. Domácí tým Paderbornu remizoval v posledních třech zápasech. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 16 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz