Paderborn – Köln – 06.03.2020 20:00

V pátek se odehraje 25. kolo Bundesligy, ve kterém se ve 20:00 spolu střetnou Köln a Paderborn. Oba týmy dělí v tabulce sedm příček, domácí jsou v tabulce poslední, hosté drží jedenáctou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Kölnu 3:0. V posledním ligovém kole hráči Paderbornu prohráli s Mainz, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už třetí prohra za sebou, naopak hosté z Kölnu vyhráli se Schalke, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Paderborn Streli Mamba s pěti góly a za Köln Jhon Cordoba, který se trefil desetkrát. Hráči Paderbornu v této sezóně vyhráli dva ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Kölnu na venkovních hřištích vyhráli tři z jedenácti zápasů. Köln není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Paderborn má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,3 branky na zápas. Paderborn ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, Köln neskóroval také v pěti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Hostující Köln drží sérii dvou výher v řadě. Domácím se nedaří a v posledních třech zápasech padli. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz