Pardubice – Olomouc – 27.11.2020 18:00

Pardubice přivítají v pátek v 18:00 v rámci 9. kola 1. české fotbalové ligy v azylu domácích v Ďolíčku Olomouc. V tomto utkání se střetne sedmý s třetím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtyři body. Pardubicím se v posledním ligovém kole proti Boleslavi nedařilo, když ztratily tři body. Hostující Olomouc naopak získala maximum bodů s Karvinou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Pardubice Emil Tischler se třemi góly a za Olomouc David Houska, který se trefil dvakrát. Hostující Olomouc na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála dva zápasy, domácí Pardubice na svém stadionu v této sezóně vyhrály tři zápasy. V této ligové sezóně domácí Pardubice vstřelily na domácím hřišti průměrně 1,8 góly v jednom zápase. Hosté z Olomouce na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,2 branky. Domácí Pardubice v tomto ročníku odehrály dva zápasy, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Olomouce také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Olomouce je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Olomouce, kteří mají v tabulce náskok 4 body, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz