Pardubice – Opava – 07.11.2020 14:00

Další, v pořadí již 7. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Pardubicemi a Opavou, které se odehraje v sobotu od 14:00 v azylu domácích v Ďolíčku. Oba týmy dělí v tabulce osm příček, domácí jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté drží patnáctou příčku. Pardubicím se v posledním ligovém kole proti Slovácku dařilo a braly plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Opava také získala maximum bodů s Teplicemi. Nejlepším střelcem Pardubic je Emil Tischler se dvěma brankami. V týmu hostů z Opavy je nejlepším zakončovatelem Karol Mondek se dvěma góly. Hostující Opava na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrála žádný zápas, domácí Pardubice na svém stadionu v této sezóně vyhrály dva zápasy. V této ligové sezóně domácí Pardubice vstřelily na domácím hřišti průměrně 2 góly v jednom zápase. Hosté z Opavy na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Domácí Pardubice v tomto ročníku odehrály dva zápasy, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Opavy odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostující Opavy není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. Domácí tým Pardubic vyhrál v posledních dvou zápasech. Domácí jsou v koncovce na svém stadionu poměrně produktivní a hostující obrana v této sezóně obdržela průměrně 1,8 branky, hostující Opava neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz