Parma – Genoa FC 20.10.2019 18:00

V neděli nás čeká 8. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Parma a Janov. Svěřenci domácího trenéra Roberta D’Aversy jsou aktuálně na dvanáctém místě ligové tabulky, hosté okupují devatenáctou pozici. Parmě se v posledním ligovém kole proti Spalu nedařilo, když ztratila tři body. Hostující Janov také ztratil všechny body s Milánem a byla to již druhá prohra v řadě. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Parmy je Roberto Inglese, který dal dva góly, za Janov se třikrát prosadil Cristian Kouame. Hráči Parmy v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Janova na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už tři pokusy. Parma v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, Janov zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,3 zásahu. Parma ze sedmi zápasů v této sezóně ve třech nevstřelila žádný gól, Janov neskóroval ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,1 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Domácí hráči Parmy mají v tabulce o 4 body víc a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz