Plzeň – Boleslav – 30.05.2020 18:00

Plzeň přivítá v sobotu v 18:00 v rámci 26. kola 1. české fotbalové ligy v Doosan Aréně Boleslav. V tomto utkání se střetne druhý se sedmým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok šestnáct bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Boleslavi 2:1. V posledním ligovém kole plzeňští hráči vyhráli se Spartou, domácí jsou ve formě, jde již o pátou výhru v řadě za sebou, naopak hosté z Boleslavi prohráli se Slavií. Nejvíc branek v dresu Plzně vsítil Michal Krmenčík, v barvách Boleslavi dal nejvíc branek Nikolai Komlichenko. Viktoriáni v této sezóně vyhráli deset ze třinácti domácích zápasů. Hosté z Boleslavi venku uhráli dvě výhry ze dvanácti zápasů. Plzeň je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 2,2 góly na zápas. Oproti tomu Boleslav není venku nijak produktivním týmem, její brankový průměr je 0,9 branky na utkání. Plzeň z pětadvaceti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelila žádný gól, Boleslav dokonce neskórovala v osmi zápasech. Defenziva hostující Boleslavi není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,8 gólu na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů v pěti po sobě jdoucích utkáních. V posledních utkáních se Plzni daří výrazně lépe než hostům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz