Plzeň – Sparta Praha – 08.11.2020 18:15

1. česká fotbalová liga má na programu 7. kolo, ve kterém v neděli v 18:15 hostí ve šlágru kola Plzeň tým Sparty. Domácí tým Plzně je aktuálně se třinácti body na třetí pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky výš v čele ligy, když získali osmnáct bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Plzně a zápas ovládli domácí z Plzně 2:1. V minulém kole hostující sparťanští hráči získali maximum bodů s Jabloncem, hosté jsou rozjetí, jde již o šestou výhru v řadě za sebou. Naopak domácí Plzeň remizovala s Olomoucí. Nejlepšími zakončovateli jsou za Plzeň Jean–David Beauguel se čtyřmi góly a za Spartu Lukáš Juliš, který se trefil šestkrát. Hostující Sparta na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála tři zápasy, domácí Viktoriáni na svém stadionu v této sezóně vyhráli tři zápasy. Plzeň v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 3 branky na zápas, Sparta zaznamenala na venkovních hřištích průměrně 4 zásahy. Domácí Plzeň v tomto ročníku neodehrála žádný zápas, ve kterém by nevstřelila žádnou branku, hostující tým Sparty také neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních šesti zápasech. Domácí Plzeň je na svém stadionu v této sezóně produktivní, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz