Příbram – Boleslav – 28.11.2020 14:00

Další, v pořadí již 9. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Příbramí a Boleslaví, které se odehraje v sobotu od 14:00 na Stadionu u Litávky. Domácí tým Příbrami je aktuálně se dvěma body na osmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky výš na čtrnácté pozici, když získali osm bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Příbrami a zápas skončil nerozhodně 0:0. Příbrami se v posledním ligovém kole proti Brnu ne úplně dařilo, když ztratila remízou dva body. Hostující Boleslav naopak získala maximum bodů s Pardubicemi. Nejvíc branek v dresu Příbrami vsítil Tomáš Pilík, v barvách Boleslavi dal nejvíc branek Aleksei Tataev. Hráči Příbrami v této sezóně nevyhráli žádný ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Boleslavi na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už čtyři pokusy. Boleslav není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,2 branek na venkovní zápas, Příbram ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 0,8 branky na zápas. Příbram z osmi zápasů v této sezóně ve třech nevstřelila žádný gól, Boleslav neskórovala také ve třech zápasech. Defenziva hostující Boleslavi není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,9 gólu na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz