Příbram – Ostrava – 07.11.2020 18:15

V sobotu se odehraje 7. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 18:15 spolu střetnou Ostrava a Příbram. Domácí tým Příbrami je aktuálně s jedním bodem na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky výš na třinácté pozici, když získali pět bodů. Minulé měření sil na Stadionu u Litávky skončilo remízou 0:0. Příbram v minulém ligovém kole hrála proti Liberci a ztratila všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. I klub z Ostravy vyšel z posledního utkání proti Slavii naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Příbram Jan Rezek s jedním gólem a za Ostravu Dyjan Carlos De Azevedo, který se trefil dvakrát. Hráči Příbrami v této sezóně nevyhráli žádný ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Ostravy na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už tři pokusy. Příbram není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 1 gól na zápas. Také Ostrava na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 0,3 branky na utkání. Příbram z pěti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelila žádný gól, Ostrava neskórovala ve třech zápasech. Defenziva hostující Ostravy je pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,6 gólu na zápas. Domácí tým Příbrami prohrál v posledních dvou zápasech. Stejně tak hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech. Domácí Příbram na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz