Příbram – Zlín – 12.12.2020 14:00

Příbram přivítá v sobotu ve 14:00 v rámci 11. kola 1. české fotbalové ligy na Stadionu u Litávky Zlín. V tomto utkání se střetne sedmnáctý se sedmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok devět bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Zlína 1:0. Příbrami se v posledním ligovém kole proti Olomouci ne úplně dařilo, když ztratila remízou dva body. Hostující Zlín naopak ztratil všechny body s Jabloncem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Příbram Emmanuel Antwi se dvěma góly a za Zlín Tomáš Poznar, který se trefil pětkrát. Hráči Příbrami v této sezóně vyhráli jeden z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Zlína na venkovních hřištích vyhráli tři z pěti zápasů. Zlín není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,6 branek na venkovní zápas, Příbram má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Příbram v tomto ročníku odehrála tři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Zlína také odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,5 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita budou plnit hosté ze Zlína.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz