PSV Eindhoven – Emmen – 14.03.2020 19:45

Další, v pořadí již 27. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi PSV Eindhoven a Emmenem, které se odehraje v sobotu od 19:45 na Philips Stadionu. Domácí tým PSV Eindhoven je aktuálně s devětačtyřiceti body na čtvrté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o osm příček níž na dvanácté pozici, když získali dvaatřicet bodů. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. PSV Eindhoven se v posledním ligovém kole proti Groningenu dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Emmen také získal maximum bodů s Venlem. Nejlepšími zakončovateli jsou za PSV Eindhoven Donyell Malen s jedenácti góly a za Emmen Michael de Leeuw, který se trefil devětkrát. Hostující Emmen na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí PSV Eindhoven na svém stadionu v této sezóně vyhrál osm zápasů. Emmen není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,5 branek na venkovní zápas, PSV Eindhoven ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,7 branky na zápas. PSV Eindhoven ze šestadvaceti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Emmen dokonce neskóroval v osmi zápasech. Defenziva hostujícího Emmenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Hosté inkasovali v minulých zápasech průměrně 1,7 branky a PSV Eindhoven je doma produktivní, hosté z Emmenu neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz