Rijeka – Lokomotiv Záhřeb – 16.06.2020 21:05

1. chorvatská liga má na programu 29. kolo, ve kterém v úterý ve 21:05 hostí Rijeka tým Lokomotivu Záhřeb. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté drží čtvrtou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu Kranjčevićeva a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Lokomotivu Záhřeb 2:1. V minulém kole hostující tým z Lokomotivu Záhřeb získal maximum bodů s Dinamem Záhřeb. Naopak domácí Rijeka remizovala s Varaždinem. Snajperem v týmu Rijeky je Antonio-Mirko Colak, který dal dvanáct gólů, za Lokomotiv Záhřeb se devětkrát prosadil Lirim Kastrati. Hostující Lokomotiv Záhřeb na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál pět zápasů, domácí Rijeka na svém stadionu v této sezóně vyhrála osm zápasů. Lokomotiv Záhřeb není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,9 branek na venkovní zápas, Rijeka ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,6 branky na zápas. Domácí Rijeka v tomto ročníku odehrála šest zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Lokomotivu Záhřeb odehrál jedenáct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,0 branky na zápas. Domácí Rijeka má na domácím hřišti průměr 1,6 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,9 branky na venkovní zápas, Rijeka v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz