Sampdorie – Bologna – 28.06.2020 19:30

Italská Serie A má na programu 28. kolo, ve kterém v neděli v 19:30 hostí Sampdorie tým Bologny. V tomto utkání se střetne šestnáctý s jedenáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osm bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Bologny 2:1. V minulém kole hostující tým z Bologny ztratil všechny body s Juventusem a byla to již druhá prohra v řadě. Stejně tak domácí Sampdorie prohrála s AS Řím, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Sampdorii Fabio Quagliarella s devíti góly a za Bolognu Riccardo Orsolini, který se trefil sedmkrát. Hostující Bologna na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála pět zápasů, domácí Sampdorie na svém stadionu v této sezóně vyhrála čtyři zápasy. Bologna není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Sampdorie má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,1 branky na zápas. Sampdorie ze sedmadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelila žádný gól, Bologna neskórovala v šesti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Hostující hráči Bologny mají v tabulce o 8 bodů víc a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz