Schalke – Hoffenheim – 07.03.2020 15:30

Bundesliga má na programu 25. kolo, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Schalke tým Hoffenheimu. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté drží osmou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Hoffenheimu 2:0. V posledním ligovém kole hráči Schalke prohráli s Kölnem, jde již o jejich druhou prohru v řadě, stejně tak hosté z Hoffenheimu prohráli s Bayernem. Nejlepším střelcem Schalke je Suat Serdar se sedmi brankami. V týmu hostů z Hoffenheimu je nejlepším zakončovatelem Andrej Kramaric se sedmi góly. Hostující Hoffenheim na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál pět zápasů, domácí Schalke na svém stadionu v této sezóně vyhrálo pět zápasů. Hoffenheim není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Schalke ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,4 branky na zápas. Schalke ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelilo žádný gól, Hoffenheim neskóroval v šesti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz