Sevilla – Levante 20.10.2019 21:00

V neděli se odehraje 9. kolo Španělské LaLigy, ve kterém se ve 21:00 spolu střetnou Levante a Sevilla. Domácí tým Sevilly je aktuálně se třinácti body na šesté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o čtyři příčky níž na desáté pozici, když získali jedenáct bodů. V minulém kole hostující tým z Levante získal maximum bodů s Leganes. Naopak domácí Sevilla prohrála s Barcelonou. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Sevilly je Nolito, který dal dva góly, za Levante se třikrát prosadil Marti Roger. Hráči Sevilly v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Levante na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Sevilla v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,3 branky na zápas, Levante zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,2 zásahu. Domácí Sevilla v tomto ročníku odehrála dva zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Levante také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz