Sint Truidense – Anderlecht Brusel – 15.03.2020 18:00

1. belgická liga má na programu 30. kolo, ve kterém v neděli v 18:00 hostí Sint Truidense tým Anderlechtu Brusel. Svěřenci domácího trenéra Marca Bryse jsou aktuálně na dvanáctém místě ligové tabulky, hosté okupují osmou pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Anderlechtu Brusel 4:1. Sint Truidense v minulém ligovém kole hrálo proti Standardu Lutych a ztratilo remízou dva body. Oproti tomu klub z Anderlechtu Brusel získal s Waregemem tři body a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Sint Truidense Yohan Boli s deseti góly a za Anderlecht Brusel Michel Vlap, který se trefil jedenáctkrát. Hráči Sint Truidense v této sezóně vyhráli čtyři ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Anderlechtu Brusel venku uhráli čtyři výhry ze čtrnácti zápasů. Anderlecht Brusel není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Sint Truidense ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Domácí Sint Truidense v tomto ročníku odehrálo jedenáct zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Anderlechtu Brusel odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních třech zápasech. Domácí Sint Truidense na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz