Slavia Praha – Bohemians – 20.12.2020 18:30

V neděli nás čeká 13. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm malé pražské derby, o body se utkají Slavia a Bohemians. Domácí tým Slavie je aktuálně s devětadvaceti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou o dvanáct příček níž na třinácté pozici, když získali čtrnáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů v Ďolíčku a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Bohemians 1:0. V posledním ligovém kole slávističtí hráči vyhráli s Libercem, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, stejně tak hosté z Bohemians vyhráli s Příbramí. Nejvíc branek v dresu Slavie vsítil Abdallah Sima, v barvách Bohemians dal nejvíc branek Lukáš Hůlka. Sešívaní v této sezóně vyhráli pět ze šesti domácích zápasů. Hosté z Bohemians venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už šest zápasů. Slavia je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 2,7 góly na zápas. Oproti tomu Bohemians nejsou venku nijak produktivním týmem, jejich brankový průměr je 0,5 branky na utkání. Slavia z jedenácti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšla střelecky naprázdno, Bohemians neskórovali ve třech zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 12 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz