Slavia Praha – Brno – 29.11.2020 18:30

V devátém kole 1. české fotbalové ligy se spolu v neděli v Edenu od 18:30 utkají Slavia a Brno. Oba týmy dělí v tabulce patnáct příček, domácí vévodí ligové tabulce, hosté drží šestnáctou příčku. V posledním ligovém kole slávističtí hráči vyhráli s Opavou, domácí jsou ve formě, jde již o pátou výhru v řadě za sebou, naopak hosté z Brna remizovali s Příbramí. Nejlepším střelcem Slavie je Stanislav Tecl se třemi brankami. V týmu hostů z Brna je nejlepším zakončovatelem Peter Štepanovský se dvěma góly. Hostující Brno na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jeden zápas, domácí sešívaní na svém stadionu v této sezóně vyhráli čtyři zápasy. Slavia je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 3 góly na zápas. Oproti tomu Brno není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Slavia z osmi zápasů v této sezóně ze žádného nevyšla střelecky naprázdno, Brno neskórovalo ve dvou zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,2 branky na zápas. Domácí tým Slavie vyhrál v posledních pěti zápasech. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Slavia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz