Slavia Praha – Liberec – 13.12.2020 18:30

Slavia přivítá v neděli v 18:30 v rámci 11. kola 1. české fotbalové ligy v Edenu Liberec. Domácí tým Slavie je aktuálně se šestadvaceti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou o devět příček níž na desáté pozici, když získali čtrnáct bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácí Slavie 1:3. Slavii se v posledním ligovém kole proti Spartě dařilo a brala plný počet bodů. Hostující Liberec naopak remizoval a přišel o dva body se Slováckem. Nejlepším střelcem Slavie je Abdallah Sima se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Liberce je nejlepším zakončovatelem Michal Rabušic s pěti góly. Sešívaní v této sezóně vyhráli čtyři z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Liberce na venkovních hřištích vyhráli dva ze čtyř zápasů. Slavia je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 2,6 góly na zápas. Oproti tomu Liberec není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Slavia z deseti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšla střelecky naprázdno, Liberec neskóroval ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Liberce není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,3 gólu na zápas. Domácí Slavia má na svém stadionu průměr 2,6 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz