Slavia Praha – Plzeň – 24.06.2020 20:00

Druhé kolo nadstavbové části skupiny o titul 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Slavií a Plzní, které se odehraje ve středu od 20:00 v Edenu. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí vévodí tabulce nadstavbové části o titul, hosté drží druhou příčku. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Slavie a zápas skončil nerozhodně 0:0. V posledním ligovém kole slávističtí hráči vyhráli s Ostravou, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, stejně tak hosté z Plzně vyhráli a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Slavii Tomáš Souček s osmi góly a za Plzeň Michal Krmenčík, který se trefil desetkrát. Hostující Viktoriáni na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli osm zápasů, domácí sešívaní na svém stadionu v této sezóně vyhráli třináct zápasů. Plzeň není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Slavia ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,3 branky na zápas. Slavia z jednatřiceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelila žádný gól, Plzeň neskórovala ve čtyřech zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 0,7 branky na zápas. Hostující Plzeň drží sérii třech výher v řadě. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli. Domácí v Edenu v této sezóně průměrně vstřelili 2,3 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz