Slovácko – Olomouc – 26.05.2020 18:00

V pětadvacátém kole 1. české fotbalové ligy se spolu v úterý na Městském stadionu Slovácko od 18:00 utkají Slovácko a Olomouc. Domácí tým Slovácka je aktuálně se sedmatřiceti body na šesté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o čtyři příčky níž na desáté pozici, když získali dvaatřicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 2:2 dělbou bodů. Slovácku se v posledním ligovém kole proti Teplicím ne úplně dařilo, když ztratilo remízou dva body. Hostující Olomouc také remizovala a přišla o dva body s Jabloncem. Nejlepším střelcem Slovácka je Tomáš Zajíc se šesti brankami. V týmu hostů z Olomouce je nejlepším zakončovatelem Jakub Plšek se sedmi góly. Hráči Slovácka v této sezóně vyhráli šest z jedenácti domácích zápasů. Hosté z Olomouce venku uhráli dvě výhry ze dvanácti zápasů. Slovácko je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 1,5 góly na zápas. Oproti tomu Olomouc není venku nijak produktivním týmem, její brankový průměr je 1,3 branky na utkání. Domácí Slovácko v tomto ročníku odehrálo devět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Olomouce odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Olomouce není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Slovácka, kteří mají v tabulce náskok 5 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz