Slovácko – Sparta Praha – 14.06.2020 17:00

1. česká fotbalová liga má na programu 30. kolo, ve kterém v neděli v 17:00 hostí Slovácko tým Sparty. V tomto utkání se střetne osmý se čtvrtým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pět bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích ze Slovácka 0:2. Slovácko v minulém ligovém kole hrálo proti Bohemians a ztratilo všechny body. Oproti tomu klub ze Sparty získal s Opavou tři body a jde již o čtvrtou výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu Slovácka vsítil Tomáš Zajíc, v barvách Sparty dal nejvíc branek Kaku Kanga. Hráči Slovácka v této sezóně vyhráli sedm ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté ze Sparty venku uhráli pět výher ze čtrnácti zápasů. Sparta není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Slovácko ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,4 branky na zápas. Domácí Slovácko v tomto ročníku odehrálo deset zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Sparty odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Sparty není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Hostující Sparta drží sérii čtyřech výher v řadě. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Sparty, kteří mají v tabulce náskok 5 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz