Spal – Cagliari – 07.03.2020 20:45

V sobotu nás čeká 27. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Spal a Cagliari. Oba týmy dělí v tabulce devět příček, domácí jsou v tabulce poslední, hosté drží jedenáctou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Cagliari 2:0. V minulém kole hostující tým z Cagliari ztratil všechny body s AS Řím, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o třetí prohru v řadě. Stejně tak domácí Spal prohrál s Juventusem, domácí jsou bez formy a jde už o pátou prohru za sebou. Nejvíc branek v dresu Spalu vsítil Andrea Petagna, v barvách Cagliari dal nejvíc branek Joao Pedro. Hostující Cagliari na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jen tři zápasy, domácí Spal na svém stadionu v této sezóně vyhrál jen dva zápasy. Spal není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,9 góly na zápas. Také Cagliari na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,3 branky na utkání. Spal z pětadvaceti zápasů v této sezóně v deseti nevstřelil žádný gól, Cagliari naopak neskórovalo jen v pěti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí tým Spalu prohrál v posledních pěti zápasech. Stejně tak hosté mají sérii porážek v posledních třech zápasech. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz