Spal – Verona 05.01.2020 15:00

Spal přivítá v neděli v 15:00 v rámci 18. kola Italské Serie A na Stadio Paolo Mazza Veronu. Domácí tým Spalu je aktuálně s dvanácti body na devatenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o šest příček výš na třinácté pozici, když získali devatenáct bodů. V minulém kole hostující tým z Verony ztratil remízou dva body s FC Turínem. Naopak domácí Spal vyhrál s FC Turínem. Nejlepším střelcem Spalu je Andrea Petagna se šesti brankami. V týmu hostů z Verony je nejlepším zakončovatelem Samuel Di Carmine se třemi góly. Hostující Verona na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála dva zápasy, domácí Spal na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. Verona není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Spal má na domácím hřišti stejný brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Spal v tomto ročníku odehrál ovšem osm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Verony odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácí Spal na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz