Sparta Praha – Liberec – 22.12.2020 17:00

V úterý se odehraje 14. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 17:00 spolu střetnou Liberec a Sparta. Svěřenci domácího trenéra Václava Kotala jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté okupují šestou pozici. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Sparty, skončil zápas výhrou domácí Sparty 4:1. Spartě se v posledním ligovém kole proti Pardubicím dařilo a brala plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Liberec také získal maximum bodů s Boleslaví, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Nejvíc branek v dresu Sparty vsítil Lukáš Juliš, v barvách Liberce dal nejvíc branek Michal Rabušic. Hostující Liberec na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Sparta na svém stadionu v této sezóně vyhrála čtyři zápasy. Sparta v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 2 branky na zápas, Liberec zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. Sparta ze dvanácti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelila žádný gól, Liberec neskóroval ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Domácí Sparta má na svém stadionu průměr 2 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz