Spezia – Bologna – 16.12.2020 20:45

Ve dvanáctém kole Italské Serie A se spolu ve středu na Stadio Alberto Picco od 20:45 utkají Spezia a Bologna. V tomto utkání se střetne šestnáctý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body. Spezia v minulém ligovém kole hrála proti Crotone a ztratila všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. I klub z Bologny vyšel z posledního utkání proti AS Řím naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Speziy je M’Bala Nzola se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Bologny je nejlepším zakončovatelem Roberto Soriano s pěti góly. Hráči Speziy v této sezóně nevyhráli žádný z pěti domácích zápasů. Hosté z Bologny venku uhráli jednu výhru z pěti zápasů. V této ligové sezóně domácí Spezia vstřelila na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Bologny na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Spezia z jedenácti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelila žádný gól, Bologna neskórovala ve třech zápasech. Defenziva hostující Bologny není příliš pevná, průměrně obdržela 2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz