Spezia – Verona – 03.01.2021 15:00

Italská Serie A má na programu 15. kolo, ve kterém v neděli v 15:00 hostí Spezia tým Verony. Domácí tým Speziy je aktuálně s jedenácti body na osmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o deset příček výš na osmé pozici, když získali třiadvacet bodů. Spezia v minulém ligovém kole hrála proti Janovu a ztratila všechny body, domácí jsou bez formy a jde už o třetí prohru za sebou. I klub z Verony vyšel z posledního utkání proti Interu naprázdno. Nejlepším střelcem Speziy je M’Bala Nzola se sedmi brankami. V týmu hostů z Verony je nejlepším zakončovatelem Mattia Zaccagni se čtyřmi góly. Hráči Speziy v této sezóně nevyhráli žádný z osmi domácích zápasů. Hostující hráči Verony na venkovních hřištích vyhráli tři ze sedmi zápasů. Spezia v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Verona zaznamenala na venkovních hřištích průměrně 1,3 zásahu. Domácí Spezia v tomto ročníku odehrála jen tři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Verony také odehrál pouze tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Verony je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Domácí tým Speziy prohrál v posledních třech zápasech. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 10 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz