Standard Lutych – Club Brugy – 17.10.2020 20:45

Další, v pořadí již 9. kolo 1. belgické ligy nabídne šlágr kola mezi Standardem Lutych a FC Brugami, který se odehraje v sobotu od 20:45 na Stade Maurice Dufrasne. Svěřenci domácího trenéra Michela Preud’homme jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté okupují druhou pozici. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Standardu Lutych, skončilo remízou 0:0. V minulém kole hostující tým z FC Brug získal maximum bodů s Anderlechtem Brusel, hosté jsou rozjetí, jde již o pátou výhru v řadě za sebou. Stejně tak domácí Standard Lutych vyhrál s Charleroi. Nejlepšími zakončovateli jsou za Standard Lutych Samuel Bastien se dvěma góly a za FC Brugy Hans Vanaken, který se trefil pětkrát. Hráči Standardu Lutych v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hosté z FC Brug venku uhráli tři výhry ze tří zápasů. FC Brugy je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelily hostitelům 4 branky na venkovní zápas, Standard Lutych má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Standard Lutych z osmi zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, FC Brugy neskórovaly také ve dvou zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0,6 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně pěti výher. FC Brugy jsou v této sezóně střelecky při chuti, opět vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz