Standard Lutych – Oostende – 24.01.2020 20:30

V pátek se odehraje 23. kolo 1. belgické ligy, ve kterém se ve 20:30 spolu střetnou Oostende a Standard Lutych. Domácí tým Standardu Lutych je aktuálně s osmatřiceti body na páté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o deset příček níž na patnácté pozici, když získali osmnáct bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Standardu Lutych 1:4. V minulém kole hostující tým z Oostende ztratil všechny body s Waaslandem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o třetí prohru v řadě. Naopak domácí Standard Lutych vyhrál s Mechelenem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Standard Lutych Renaud Emond se sedmi góly a za Oostende Junior Sakala, který se trefil šestkrát. Hráči Standardu Lutych v této sezóně vyhráli sedm z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Oostende na venkovních hřištích vyhráli jeden z jedenácti zápasů. Standard Lutych je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,9 góly na zápas. Oproti tomu Oostende není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,5 branky na utkání. Domácí Standard Lutych v tomto ročníku odehrál jen dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Oostende odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Oostende není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. ‌Hosté mají sérii porážek v posledních třech zápasech. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Standard Lutych.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz