Standard Lutych – Waregem – 27.09.2020 13:30

Další, v pořadí již 7. kolo 1. belgické ligy nabídne střetnutí mezi Standardem Lutych a Waregemem, které se odehraje v neděli od 13:30 na Stade Maurice Dufrasne. Oba týmy dělí v tabulce dvanáct příček, domácí jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté drží čtrnáctou příčku. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Standardu Lutych a zápas ovládli domácí ze Standardu Lutych 4:0. Standard Lutych v minulém ligovém kole hrál proti Kortrijku a získal maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Waregemu vyšel z posledního utkání proti FC Brugám naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Standard Lutych Samuel Bastien se dvěma góly a za Waregem Gianni Bruno, který se trefil také dvakrát. Hráči Standardu Lutych v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Waregemu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. V této ligové sezóně domácí Standard Lutych vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Waregemu na venkovních hřištích průměrně vstřelili také 1 branku. Standard Lutych ze šesti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Waregem neskóroval také ve dvou zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,3 branky na zápas. Hostující Waregem má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 12 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz