Strasbourg – Dijon – 14.03.2020 20:00

V devětadvacátém kole Francouzské Ligue 1 se spolu v sobotu na Stade de la Meinau od 20:00 utkají Strasbourg a Dijon. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestnáctou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stade Gaston Gérard a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Dijonu 1:0. V posledním ligovém kole hráči Strasbourgu prohráli s Montpelliere, naopak hosté z Dijonu vyhráli s Toulouse. Snajperem v týmu Strasbourgu je Adrien Thomasson, který dal osm gólů, za Dijon se šestkrát prosadil Mama Samba Balde. Hostující Dijon na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen jeden zápas, domácí Strasbourg na svém stadionu v této sezóně vyhrál sedm zápasů. V této ligové sezóně domácí Strasbourg vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,7 góly v jednom zápase. Hosté z Dijonu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Strasbourg ze sedmadvaceti zápasů v této sezóně v jedenácti nevstřelil žádný gól, Dijon neskóroval ve dvanácti zápasech. Defenziva hostujícího Dijonu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Domácí Strasbourg má na domácím hřišti průměr 1,7 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,5 branky na venkovní zápas, Strasbourg v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz