Stuttgart – Köln – 23.10.2020 20:30

V pátek se odehraje 5. kolo Bundesligy, ve kterém se ve 20:30 spolu střetnou Köln a Stuttgart. Oba týmy dělí v tabulce jedenáct příček, domácí jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté drží šestnáctou příčku. Stuttgartu se v posledním ligovém kole proti Herthě dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Köln naopak remizoval a přišel o dva body s Frankfurtem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Stuttgart Sasa Kalajdzic se třemi góly a za Köln Sebastian Andersson, který se trefil jedenkrát. Hostující Köln na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí VfB na svém stadionu v této sezóně ještě nevyhrálo žádný žádný zápas. Köln není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když venku ještě neskóroval. Stuttgart ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Domácí Stuttgart v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Kölnu odehrál jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2 branky na zápas. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz