Teplice – Liberec – 08.11.2020 14:00

Další, v pořadí již 7. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Teplicemi a Libercem, které se odehraje v neděli od 14:00 na Stínadlech. Domácí tým Teplic je aktuálně se šesti body na dvanácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o sedm příček výš na páté pozici, když získali deset bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Teplic, skončilo výhrou domácích 2:0. V posledním ligovém kole tepličtí hráči prohráli s Opavou, naopak hosté z Liberce vyhráli s Příbramí. Nejlepším střelcem Teplic je Jakub Mareš se dvěma brankami. V týmu hostů z Liberce je nejlepším zakončovatelem John Mosquera se čtyřmi góly. Hráči Teplic v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Liberce na venkovních hřištích vyhráli jeden ze tří zápasů. V této ligové sezóně domácí Teplice vstřelily na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Liberce na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,7 branky. Teplice ze šesti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelily žádný gól, Liberec neskóroval ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Liberce je pevná, průměrně obdržela 1 branku na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,2 gólu na zápas. Domácí i hosté nejsou v koncovce nijak produktivní, zřejmě nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz