Teplice – Opava – 31.05.2020 14:00

1. česká fotbalová liga má na programu 26. kolo, ve kterém v neděli ve 14:00 hostí Teplice tým Opavy. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na dvanáctém místě ligové tabulky, hosté drží patnáctou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Teplic 0:1. Teplice v minulém ligovém kole hrály proti Bohemians a ztratily všechny body. Oproti tomu klub z Opavy remizoval s Karvinou a ztratil dva body. Nejvíc branek v dresu Teplic vsítil Jakub Mareš, v barvách Opavy dal nejvíc branek Rene Dedic. Hostující Opava na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen jeden zápas, domácí Teplice na svém stadionu v této sezóně vyhrály čtyři zápasy. V této ligové sezóně domácí Teplice vstřelily na domácím hřišti průměrně 1,1 góly v jednom zápase. Hosté z Opavy na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,3 branky. Domácí Teplice v tomto ročníku odehrály sedm zápasů, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Opavy odehrál patnáct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí hráči Teplic mají v tabulce o 9 bodů víc a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz